Mens Results
X 100 Meters - Varsity - Finals
1. 12 Samuel Andrews 11.43a Peninsula
2. 12 Conner Walch 11.45a Peninsula
3. 11 Kolby Nikolaisen 11.66a Sumner
4. 10 Connor Wedington 11.69a Sumner
5. 11 Hilton Starling 11.74a Franklin Pierce
6. 12 Marque Kriebel 11.77a Peninsula
7. 11 Alex Blackwell 11.93a Clover Park
8. 12 Dupris Chipman 12.00a Fife
8. 12 Masai Matthews 12.00a Auburn
10. 11 Kevin Clay 12.08a Auburn
11. 12 Trey Rodarte 12.08a Enumclaw
12. 12 Tarik Hagen 12.09a Enumclaw
13. 10 William Patterson 12.22a Franklin Pierce
14. 10 Kaifani Whomes 12.24a Peninsula
15. 9 Sean Grote 12.25a Enumclaw
16. 10 Brandon Barnett 12.27a Enumclaw
16. 11 Ethan Koepke 12.27a Bonney Lake
18. 12 Jason Ridenour 12.28a Enumclaw
19. 12 Ronald Lashley 12.29a Auburn Riverside
20. 9 Xavier Presten 12.32a Fife
21. 10 Dayne Raines 12.36a Sumner
22. 11 Joseph O'Reilly 12.38a Bonney Lake
23. 11 Patrick Oxile 12.41a Bonney Lake
24. 11 Tristan Papcun 12.42a Bonney Lake
25. 10 Kenneth Brown 12.45a Franklin Pierce
26. 10 Montae Alderman 12.48a Auburn
27. 11 Alex Shomper 12.50a Sumner
28. 11 Austin Schweyen 12.51a Bonney Lake
29. 12 Jared Boerner 12.57a Peninsula
29. 12 Bridger Robinson 12.57a Sumner
31. 9 Calvin Burns 12.58a Auburn
32. 10 James Flores 12.63a Fife
33. 11 Emmett Wallace-Olson 12.63a Franklin Pierce
34. 11 Jared Meister 12.65a Bonney Lake
35. 9 Carlo Sallinger 12.70a Clover Park
36. 10 Darius Hatcher 12.73a Auburn
37. 12 Jake Rogge 12.74a Sumner
38. 9 Cameron McDonald 12.79a Peninsula
38. 9 Antonio Phillips 12.79a Bonney Lake
40. 9 Erick Barrientos 12.80a Auburn Riverside
41. 11 Jeremy Watts 12.84a Enumclaw
42. 11 Ryan Sadler 12.86a Bonney Lake
43. 9 Sam Braboy 12.89a Auburn Riverside
44. 11 Braxton Chatman 12.90a Sumner
45. 10 Jason Day 12.96a Bonney Lake
45. 9 Sydney Champion 12.96a Auburn
47. 9 Lavelle Alexander 12.99a Fife
48. 9 Tiano Malietufa 13.15a Auburn Riverside
49. 12 Ted Willform 13.19a Auburn Riverside
50. 10 Westin Robinson 13.23a Sumner
51. 12 Dan Castillo 13.24a Sumner
52. 9 Dekari Boyd 13.36a Franklin Pierce
53. 10 James Lee 13.41a Sumner
54. 9 Nick Teddy 13.46a Fife
55. 9 Ramon Prado 13.59a Fife
56. 9 Britton Bakke 13.62a Sumner
57. 10 Austin Sparks 13.72a Sumner
58. 9 Tanner McKinney 13.84a Peninsula
59. 11 Chester Rocamora 13.85a Fife
60. 9 Camrom Taylor 13.87a Sumner
61. 11 Esteban Lopez 13.99a Auburn Riverside
62. 9 Joseph Najmolhoda 14.20a Sumner
63. 9 Steven Konwent 14.29a Bonney Lake
64. 11 Andrew Garica 14.31a Auburn Riverside
65. 11 Arthur Garcia 14.36a Auburn Riverside
66. 10 Jacob Huffer 14.51a Peninsula
67. 10 Kevin Dao 14.52a Auburn Riverside
68. 10 Zach Goff 14.70a Bonney Lake
69. 11 Trystahn Eyerly 14.95a Sumner
70. 9 Justin Rewoldt 14.96a Enumclaw
71. 9 Vahid Hosoda 15.13a Enumclaw
72. 9 Kai Sandoval 15.46a Auburn
73. 9 Marco Aguirre 15.82a Auburn Riverside
74. 9 Jacob Ashby 15.87a Bonney Lake
75. 11 Nathan Monsrud 16.03a Bonney Lake
76. 9 Nate Garske 16.29a Fife
9 Zane Scaffe NT Fife
9 Yuan Tientioheu NT Fife
10 Tommy Hean NT Bonney Lake
11 Marcus Flesher NT Sumner
9 Derious Dyer NT Franklin Pierce
9 Alexander Bing NT Franklin Pierce
12 Anthony Valenzuela NT Peninsula
12 Michael Heinze NT Auburn
9 Victor Polikarpov NT Bonney Lake
9 Nicholas Strickler NT Bonney Lake
9 Jaiden Fulton NT Bonney Lake
9 Oudhom Fulton NT Bonney Lake
9 Josh Watkins NT Bonney Lake
9 Logan Howard NT Bonney Lake
11 Ryan Steeves NT Franklin Pierce
10 Isaiah Taylor NT Franklin Pierce
11 Cole Eberly NT Auburn
12 Nathaniel Van NT Auburn
11 Malik Williams NT Auburn
11 Tyler Snow NT Auburn
10 Tien Nguyen NT Auburn Riverside
11 Deshea Blanshard NT Auburn Riverside
9 Calvin Park NT Auburn Riverside
9 Kevin Arias NT Auburn
12 Tyler Jones NT Auburn
12 Matthew Fisher NT Bonney Lake
10 Jeston Blackard NT Bonney Lake
10 Marcus Joseph NT Bonney Lake
10 Isaiah Brooks NT Bonney Lake
11 Michael Wooster NT Sumner
10 Ken Easton NT Peninsula
9 Evan Akiskalian NT Peninsula
11 Zachary Wong NT Fife
10 Joe Bridges NT Fife
12 Johnathan Maez NT Sumner
10 Brett Butler NT Enumclaw
9 Malik Harris NT Clover Park
10 Odarius Shaw NT Auburn Riverside
X 400 Meters - Varsity - Finals
1. 12 Brian Eaves 53.42a Franklin Pierce
2. 10 William Patterson 53.83a Franklin Pierce
3. 11 Jacob Eilertson 54.73a Enumclaw
4. 12 Stephan Hull 54.88a Franklin Pierce
5. 11 Hilton Starling 55.57a Franklin Pierce
6. 9 Camden Phelps 55.62a Sumner
7. 10 Allen Fletcher 55.94a Bonney Lake
8. 11 Joshua Terre 56.58a Fife
9. 12 Dan Castillo 56.62a Sumner
10. 11 Tristan Papcun 56.74a Bonney Lake
11. 11 Emmett Wallace-Olson 56.77a Franklin Pierce
12. 12 Mitchell Petellin 56.82a Enumclaw
13. 11 Ryan Sadler 58.26a Bonney Lake
14. 12 Aaron Seitz 58.86a Bonney Lake
15. 10 Cody Miller 59.14a Bonney Lake
16. 12 Jonathan Moore 59.15a Fife
17. 9 Tyrell Edge 59.26a Franklin Pierce
18. 12 Jared Boerner 1:01.39a Peninsula
19. 12 Langdon Stockton 1:02.01a Auburn Riverside
20. 9 Ryan Hess 1:02.02a Auburn Riverside
21. 10 Kaifani Whomes 1:02.76a Peninsula
22. 9 Cole Washburn 1:03.06a Auburn
23. 11 Emanuel Aguero 1:04.21a Fife
24. 9 Dekari Boyd 1:04.38a Franklin Pierce
25. 9 Cameron McDonald 1:04.51a Peninsula
26. 10 Jacob Huffer 1:06.04a Peninsula
27. 9 Sydney Champion 1:06.51a Auburn
28. 10 Zach Goff 1:07.49a Bonney Lake
29. 11 Esteban Lopez 1:09.37a Auburn Riverside
30. 11 Trystahn Eyerly 1:13.29a Sumner
9 Josh Watkins NT Bonney Lake
11 Donnie Hofstrand NT Bonney Lake
9 Kevin Arias NT Auburn
9 Evan Akiskalian NT Peninsula
11 Marquis Malik NT Franklin Pierce
10 Brad Anderson NT Franklin Pierce
9 Sophirom Sou NT Franklin Pierce
10 Brett Markus NT Franklin Pierce
9 Alexander Bing NT Franklin Pierce
9 Derious Dyer NT Franklin Pierce
10 Connor Carlson NT Auburn Riverside
9 Sean Grote NT Enumclaw
12 Anthony Valenzuela NT Peninsula
12 Michael Heinze NT Auburn
11 Cole Eberly NT Auburn
X 800 Meters - Varsity - Finals
1. 10 William Glick 2:03.56a Bonney Lake
2. 10 Mykel Fisher 2:04.38a Bonney Lake
3. 11 Lathian Briant 2:10.86a Fife
4. 12 Stephan Hull 2:14.40a Franklin Pierce
5. 12 Isaac Barrett 2:15.47a Franklin Pierce
6. 10 Brad Anderson 2:17.84a Franklin Pierce
7. 11 Gabe Hofto 2:20.89a Sumner
8. 10 Elliott Crawford 2:21.60a Auburn Riverside
9. 10 Evan Polkow 2:24.19a Auburn Riverside
10. 11 Cameron Collingwood 2:24.62a Enumclaw
11. 12 Austin Ouk 2:25.30a Franklin Pierce
12. 9 Rudu Wani 2:25.34a Franklin Pierce
13. 11 Armando Valencia 2:25.64a Auburn Riverside
14. 9 Alec Ritter 2:25.68a Enumclaw
15. 9 Ryan Hess 2:25.79a Auburn Riverside
16. 10 Shafer Newton 2:25.92a Peninsula
17. 10 Jonathan Brewster 2:27.30a Peninsula
18. 9 Reese Hoeksema 2:27.59a Peninsula
19. 9 Kale VanWieringen 2:27.68a Enumclaw
20. 10 William Le 2:30.44a Franklin Pierce
21. 10 Bryce House 2:30.51a Franklin Pierce
22. 9 Cayman Smith 2:30.65a Peninsula
23. 11 Gavin Skaar 2:31.54a Auburn
24. 11 Luis Navarro 2:33.11a Auburn Riverside
25. 12 Colin Wakefield 2:33.44a Sumner
26. 11 Ben Ghigleri 2:33.92a Fife
27. 10 Camden Crombie 2:34.72a Auburn Riverside
28. 11 Sam Rutherford 2:35.53a Peninsula
29. 9 Brock Runyon 2:36.85a Peninsula
30. 11 Michael Shaffer 2:36.90a Auburn Riverside
31. 12 Riley Loeks 2:37.20a Auburn
32. 12 Griffin Allen 2:37.80a Peninsula
33. 11 Isaiah Hyatt 2:38.02a Auburn
34. 12 Bradley Wynn 2:38.97a Peninsula
35. 9 Kai Amrine 2:40.04a Peninsula
36. 10 Josiah Barrett 2:40.76a Franklin Pierce
37. 10 Tyler Penrod 2:41.43a Auburn Riverside
38. 9 Dustin Williams 2:41.66a Auburn Riverside
39. 9 Fisher Pierre 2:42.23a Bonney Lake
40. 10 Travis Ediger 2:42.76a Enumclaw
41. 11 Alex Fischer 2:44.11a Auburn
42. 11 Cameron Link 2:44.19a Auburn
43. 10 Jared VanBrocklin 2:45.11a Fife
44. 11 Matthew Schooley 2:45.88a Franklin Pierce
45. - Curtis Harris 2:46.65a Clover Park
46. 9 Jordan LaPointe 2:47.32a Franklin Pierce
47. 9 Andrew Fischer 2:47.74a Auburn
48. 11 Jordan Yango 2:48.78a Auburn
49. 11 Tyler Mehl 2:50.79a Clover Park
50. 10 Thomas That 2:59.78a Franklin Pierce
51. 9 Olaf Eriksen 3:05.38a Bonney Lake
11 Christian Craig NT Franklin Pierce
10 Deago Alexander NT Franklin Pierce
10 Brett Markus NT Franklin Pierce
9 Sophirom Sou NT Franklin Pierce
11 Braxton Chatman NT Sumner
9 Matthew Tweedt NT Franklin Pierce
- Jeremiah Morris NT Clover Park
10 Xavier Bendorf NT Fife
10 Tairren Daly NT Clover Park
10 Benny Basilian NT Clover Park
11 Jasper Jung NT Auburn
9 Judah Stelzer NT Auburn
9 Brandon Vincent NT Peninsula
10 Trevor Price NT Peninsula
10 Garrett Cranford NT Peninsula
11 Michael Pate NT Peninsula
10 Dylan Council NT Peninsula
X 3200 Meters - Varsity - Finals
1. 10 Mykel Fisher 10:17.95a Bonney Lake
2. 12 Isaac Barrett 10:25.49a Franklin Pierce
3. 12 Tyler Perrin 10:26.35a Auburn
4. 11 Joshua Terre 10:49.20a Fife
5. 11 Lathian Briant 10:50.64a Fife
6. 9 Cameron Wenman 10:55.49a Peninsula
7. 12 Dax Tate 11:00.32a Auburn Riverside
8. 12 Daniel Arnold 11:04.70a Auburn Riverside
9. 11 Bryce Johnson 11:07.05a Enumclaw
10. 11 Keegan Council 11:10.10a Peninsula
11. 11 Tommy Broch 11:10.93a Auburn Riverside
12. 10 Nicolas Bourgeois 11:14.36a Sumner
13. 10 Riley Wynn 11:14.77a Peninsula
14. 12 Colin Wakefield 11:15.50a Sumner
15. 10 Boone Tate 11:15.61a Auburn Riverside
16. 11 Mason Spindle 11:18.18a Auburn Riverside
17. 11 Chandler Rogers 11:35.75a Peninsula
18. 10 Elliott Crawford 11:38.76a Auburn Riverside
19. 11 Cameron Link 11:46.95a Auburn
20. 11 Ben Ghigleri 11:48.82a Fife
21. 12 Felix Pagan 12:04.42a Clover Park
22. 10 William Le 12:04.70a Franklin Pierce
23. 12 Austin Ouk 12:09.48a Franklin Pierce
24. 11 Christian Craig 12:10.82a Franklin Pierce
25. 11 Isaiah Hyatt 12:20.81a Auburn
26. 9 Rudu Wani 12:21.73a Franklin Pierce
27. 10 Tyler Penrod 12:24.12a Auburn Riverside
28. 11 Peter Crosby 12:26.06a Enumclaw
29. 10 Jovanny Rodriguez 12:27.45a Bonney Lake
30. 9 Jordan LaPointe 12:39.14a Franklin Pierce
31. 10 Xavier Bendorf 12:45.55a Fife
32. 12 Riley Loeks 13:25.23a Auburn
33. 11 Alex Fischer 13:53.40a Auburn
34. 11 Tyler Mehl 14:04.51a Clover Park
35. 11 Jordan Yango 14:08.66a Auburn
11 Jasper Jung NT Auburn
11 Gavin Skaar DQ Auburn
10 Nathaniel Marcuson NT Peninsula
- Jeremiah Morris NT Clover Park
9 Judah Stelzer NT Auburn
9 Andrew Fischer DQ Auburn
10 Josiah Barrett NT Franklin Pierce
10 Henry Nguyen NT Sumner
X 110m Hurdles - 39" - Varsity - Finals
1. 11 Chris McGraw 17.43a Auburn Riverside
2. 12 Aaron Seitz 17.87a Bonney Lake
3. 12 Donovan Rommel 18.27a Peninsula
4. 11 Robert Wallwork 20.44a Peninsula
5. 9 Cole Washburn 20.44a Auburn
6. 9 Burke Griffin 20.51a Peninsula
7. 9 Tanner McKinney 21.46a Peninsula
8. 11 Kheng Lapastora 21.57a Fife
9. 9 Cade Pfeifer 27.03a Fife
10. 10 Cody Miller 1:35.26a Bonney Lake
11. 12 Tarik Hagen 1:35.84a Enumclaw
12. 10 Michael Nelson 1:36.24a Clover Park
13. 10 Isaiah Brooks 1:36.47a Bonney Lake
14. 12 Jonathan Moore 1:37.30a Fife
15. 9 Brenden McGraw 1:39.41a Auburn Riverside
16. 11 Nick VanBrocklin 1:39.62a Fife
12 Cj Polo NT Fife
12 Trey Rodarte NT Enumclaw
11 Armon Weaver NT Peninsula
X 4x200 Relay - Varsity - Finals
1. - 1:32.77 Peninsula
2. - 1:38.89 Sumner
3. - 1:39.76 Bonney Lake
4. - 1:39.99 Auburn Riverside
5. - 1:41.43 Bonney Lake
6. - 1:49.72 Fife
7. - 1:55.12 Bonney Lake
Relay Team NT Bonney Lake
Jonah Mathews
Zachary Wong
Dupris Chipman
James Flores DQ Fife
X Shot Put - 12lb - Varsity - Finals
1. 12 George Bluhm 49-06.00 Franklin Pierce
2. 12 Tyresse Lucero 46-02.00 Fife
3. 11 David Tuaau 43-03.00 Fife
4. 12 Marlon Hardeman 42-08.00 Clover Park
5. 12 Ryan Topdjian 42-00.00 Auburn
6. 10 Caleb Davis 41-01.00 Bonney Lake
7. 12 Dalton Bogert 40-09.00 Fife
7. 11 Caleb Skoglund 40-09.00 Peninsula
9. 12 Jacob Minten 40-01.50 Auburn
10. 12 Daniel Morrow 39-10.00 Enumclaw
11. 11 Lia Faletoga-Monis 39-05.00 Fife
12. 12 Reece Johnson 38-08.00 Peninsula
13. 12 Hayden Smith 38-07.00 Peninsula
14. 10 Dawson Dressel 38-01.00 Franklin Pierce
15. 11 Curtis Garner 36-03.50 Clover Park
16. 11 Diondre Abbott 35-07.00 Franklin Pierce
17. 11 Kyle Guthrie 35-03.00 Auburn
18. 10 Christian Mack 34-08.50 Bonney Lake
19. 10 Josh Chapman 34-04.00 Bonney Lake
20. 12 Mario Luevano 34-03.00 Auburn
21. 10 Tristan Smith 33-00.00 Franklin Pierce
22. 11 Kirkland Strickland 32-11.00 Auburn
23. 10 John Thomas Schmidt 32-09.00 Peninsula
24. 12 Jacob Berry 32-07.00 Clover Park
25. 12 Elijah Dennison 32-06.50 Enumclaw
26. 10 Cody Kanouse 32-05.00 Peninsula
27. 12 Jonathan Jandres 32-04.00 Fife
28. 12 Jordan Brown 32-00.00 Auburn
29. 11 Ryan Miller 31-11.00 Fife
30. 10 Shugar Laneselota 31-10.00 Fife
31. 10 Jason Eberhardt 31-07.00 Clover Park
32. 9 Shelley Murphy 31-00.00 Peninsula
33. 12 Caleb Greer 30-10.00 Peninsula
34. 9 Joshua Blad 30-08.00 Enumclaw
35. 11 Tre Starks 30-03.00 Peninsula
36. 11 Sukhjeet Singh 30-01.00 Auburn Riverside
37. 9 Jacob Kludsikofsky 30-00.50 Auburn
38. 12 Setu Tauvela 29-07.00 Sumner
39. 9 Kris Wilhoyte 29-05.00 Auburn
40. 12 Isaac Gethers 27-11.00 Fife
41. 9 Edwin Barber 27-08.00 Fife
42. 9 Parker Dattilo 27-02.00 Bonney Lake
42. 9 Rylee Rivera 27-02.00 Peninsula
44. 9 Jack Larson 26-04.00 Peninsula
44. 9 Maxwell Goins 26-04.00 Peninsula
46. 9 Kyle Wilhoyte 25-04.00 Auburn
47. 10 Josh Nicholas 24-04.50 Peninsula
48. 9 Chase Van Dyk 24-04.00 Enumclaw
49. 9 Riley Simpson 24-00.00 Fife
50. 9 Richard Tran 23-10.50 Fife
51. 9 Aaron Potts 23-09.50 Auburn
52. 9 Chayenne Rocamora 22-02.00 Fife
53. 9 Gage Walters 21-10.00 Peninsula
54. 10 Carlos Alvarez 21-09.00 Clover Park
55. 10 Jarod Kirchberg 20-06.00 Fife
56. 10 Lincoln Brown 20-01.50 Auburn Riverside
12 Jacob Apodaca ND Auburn
11 Demetreus Taua ND Auburn
9 Kellon Ringus ND Fife
12 Peyton Polly ND Auburn
11 Apisa Snow ND Clover Park
12 Shane Molz ND Bonney Lake
12 Jordan Zimmerman ND Bonney Lake
9 MJ Ale ND Fife
9 Dustin Barrows ND Auburn
9 Justice Tuia ND Auburn
9 Bailey Monaghan ND Auburn
12 Justin Songco ND Auburn
12 Phillip Warren ND Auburn
12 Ted Sandberg ND Auburn
11 Cameron Tsosie ND Auburn
11 Alberto Martin ND Auburn
11 Chris Ramirez ND Auburn
11 Michael Arrington ND Auburn
11 Titus Ross ND Auburn
11 Caleb Warren ND Auburn
10 Jeff Martin ND Auburn
10 Bailey Pederson ND Auburn
10 Jonah Aumua ND Auburn
10 Mark Bradford ND Auburn
X Discus - 1.6kg - Varsity - Finals
1. 12 Hayden Smith 140-05 Peninsula
2. 12 Tyresse Lucero 139-03 Fife
3. 12 Marlon Hardeman 131-07 Clover Park
4. 10 Caleb Davis 131-04 Bonney Lake
5. 12 Ryan Topdjian 119-02 Auburn
6. 12 George Bluhm 119-01 Franklin Pierce
7. 11 Caleb Skoglund 118-00 Peninsula
8. 11 Kirkland Strickland 115-11 Auburn
9. 12 Daniel Morrow 115-07 Enumclaw
10. 11 David Tuaau 113-01 Fife
11. 12 Jacob Minten 110-03 Auburn
12. 11 Diondre Abbott 106-07 Franklin Pierce
13. 12 Mario Luevano 105-05 Auburn
14. 11 Lia Faletoga-Monis 99-08 Fife
15. 12 Dalton Bogert 99-05 Fife
16. 12 Reece Johnson 99-02 Peninsula
17. 10 Dawson Dressel 96-11 Franklin Pierce
17. 11 Curtis Garner 96-11 Clover Park
19. 11 Eliott Tellez 96-08 Franklin Pierce
20. 12 Setu Tauvela 94-05 Sumner
21. 10 Cody Kanouse 93-01 Peninsula
22. 10 John Thomas Schmidt 92-07 Peninsula
23. 10 Bailey Pederson 91-11 Auburn
24. 10 Josh Chapman 89-08 Bonney Lake
25. 12 Diego Arias 87-06 Auburn
26. 10 Jason Eberhardt 86-01 Clover Park
27. 12 Jordan Brown 85-11 Auburn
28. 10 Tristan Smith 83-09 Franklin Pierce
28. 12 Douglas Riach 83-09 Peninsula
30. 12 Jacob Berry 81-06 Clover Park
31. 9 Connery McLaughlin 81-04 Enumclaw
32. 11 Sukhjeet Singh 80-08 Auburn Riverside
33. 10 Christian Mack 79-11 Bonney Lake
34. 9 Edwin Barber 79-10 Fife
35. 12 Michael Romero 77-09 Clover Park
36. 9 Joshua Blad 76-11 Enumclaw
37. 12 Jonathan Jandres 76-00 Fife
38. 10 Shugar Laneselota 74-04 Fife
39. 11 Ryan Miller 72-00 Fife
40. 11 Kyle Guthrie 70-05 Auburn
41. 12 Jacob Patterson 66-01 Sumner
42. 9 Dylan VanderBank 65-11 Peninsula
43. 9 Jacob Kludsikofsky 65-01 Auburn
44. 11 Tre Starks 63-11 Peninsula
45. 10 Josh Nicholas 61-08 Peninsula
46. 9 Jack Larson 61-06 Peninsula
47. 9 Kris Wilhoyte 60-09 Auburn
48. 9 Maxwell Goins 59-02 Peninsula
49. 9 Parker Dattilo 58-04 Bonney Lake
50. 9 Rylee Rivera 58-01 Peninsula
51. 9 Gage Walters 57-03 Peninsula
52. 12 Isaac Gethers 54-01 Fife
53. 11 Apisa Snow 52-11 Clover Park
54. 9 Richard Tran 51-00 Fife
55. 9 Chayenne Rocamora 50-10 Fife
56. 9 Chase Van Dyk 46-10 Enumclaw
57. 10 Carlos Alvarez 44-05 Clover Park
9 Kellon Ringus ND Fife
12 Jordan Zimmerman ND Bonney Lake
12 Shane Molz ND Bonney Lake
10 Lincoln Brown ND Auburn Riverside
12 Ted Sandberg ND Auburn
11 Deshawndre Appleton ND Auburn
12 Peyton Polly ND Auburn
12 Jake Sanow ND Auburn
9 Riley Simpson ND Fife
9 MJ Ale ND Fife
12 Caleb Greer ND Peninsula
10 Keanu Vongsy ND Peninsula
10 Jonah Aumua ND Auburn
X High Jump - Varsity - Finals
1. 12 Joshua Cook 6-00.00 Peninsula
1. 12 Avery Wade 6-00.00 Auburn
3. 10 Brandon Barnett 5-08.00 Enumclaw
4. 10 Sergio Chavarin 5-06.00 Fife
4. 10 Marcus Joseph 5-06.00 Bonney Lake
4. 12 Brian Eaves 5-06.00 Franklin Pierce
4. 11 Emmanuel Thornton 5-06.00 Franklin Pierce
8. 10 Jake Martin 5-04.00 Bonney Lake
9. 9 Kyle Wilhoyte 5-02.00 Auburn
9. 9 Britton Bakke 5-02.00 Sumner
9. 10 Drew Bonds 5-02.00 Peninsula
12. 9 Calvin Burns 5-00.00 Auburn
9 Kai Sandoval NH Auburn
12 Hunter Suttle NH Bonney Lake
11 Theo Igwala NH Auburn Riverside
10 EJ Taylor NH Auburn Riverside
11 Shane Skladany NH Peninsula
10 Jackson Filkins NH Peninsula
9 Brandon Child NH Franklin Pierce
12 Jonah Mathews NH Fife
X Pole Vault - Varsity - Finals
1. 11 Austin Schweyen 12-00.00 Bonney Lake
1. 11 Kolby Nikolaisen 12-00.00 Sumner
3. 12 Zach Volk 11-00.00 Fife
3. 12 Khyri Edwards 11-00.00 Fife
5. 11 Donnie Hofstrand 10-06.00 Bonney Lake
5. 11 Jeremy Watts 10-06.00 Enumclaw
7. 12 Hunter McKenzie 10-00.00 Peninsula
8. 12 Joshua Cook 9-06.00 Peninsula
9. 11 Justus Rector 9-00.00 Peninsula
9. 11 Adam Rhodes 9-00.00 Enumclaw
11. 12 Ted Willform 8-06.00 Auburn Riverside
12. 11 Marcus Flesher 8-00.00 Sumner
13. 10 Evan Polkow 7-06.00 Auburn Riverside
14. 9 Nick Teddy 6-06.00 Fife
10 Jeston Blackard NH Bonney Lake
9 Steven Konwent NH Bonney Lake
10 Nicolas Tan NH Bonney Lake
10 Zach Koeller NH Bonney Lake
11 Alex Shomper NH Sumner
X Long Jump - Varsity - Finals
1. 11 Emmanuel Thornton 20-02.25 Franklin Pierce
2. 10 Montae Alderman 19-09.50 Auburn
3. 12 Masai Matthews 19-04.25 Auburn
4. 10 Sergio Chavarin 18-09.00 Fife
4. 11 Justus Rector 18-09.00 Peninsula
6. 11 Gage Dunham 18-08.00 Peninsula
7. 10 EJ Taylor 18-07.00 Auburn Riverside
8. 12 Nathaniel Van 18-02.75 Auburn
9. 11 Shane Skladany 17-09.50 Peninsula
10. 10 Dayne Raines 17-06.00 Sumner
11. 11 Kevin Clay 17-05.50 Auburn
12. 9 Carlo Sallinger 17-02.00 Clover Park
13. 11 Emanuel Aguero 17-01.00 Fife
14. 12 Johnathan Maez 16-11.25 Sumner
15. 10 Westin Robinson 16-11.00 Sumner
15. 11 Chester Rocamora 16-11.00 Fife
17. 12 Baily Sulfridge 16-09.25 Bonney Lake
18. 12 Bren Pfeifer 16-07.00 Fife
19. 12 Langdon Stockton 16-05.00 Auburn Riverside
20. 10 Drew Bonds 16-02.50 Peninsula
21. 11 Adam Rhodes 16-00.00 Enumclaw
22. 11 Rhys Salkind 15-10.00 Enumclaw
23. 12 Felix Pagan 15-04.00 Clover Park
24. 9 Carsten Lao 15-03.00 Fife
25. 11 Theo Igwala 14-09.75 Auburn Riverside
26. 9 Tyrell Edge 14-06.00 Franklin Pierce
27. 11 Jacob Stevenson 14-05.50 Bonney Lake
28. - Curtis Harris 14-02.25 Clover Park
29. 9 Justin Rewoldt 13-00.50 Enumclaw
30. 11 Kheng Lapastora 12-04.50 Fife
31. 9 Vahid Hosoda 10-05.50 Enumclaw
32. 9 Benjamin Lundeen 9-06.00 Fife
10 Brett Butler ND Enumclaw
10 Michael Nelson ND Clover Park
11 Deshea Blanshard ND Auburn Riverside
12 Dennis Beard ND Auburn Riverside
11 Tyler Snow ND Auburn
10 Darius Hatcher ND Auburn
10 Kenneth Brown ND Franklin Pierce
10 Isaiah Taylor ND Franklin Pierce
9 Brandon Child ND Franklin Pierce
9 Mason Starling ND Franklin Pierce
10 Jackson Filkins ND Peninsula
10 Ken Easton ND Peninsula
9 Joseph Najmolhoda ND Sumner
9 Camrom Taylor ND Sumner
10 Connor Wedington ND Sumner
10 Cameron Edlin ND Sumner
12 Zach Volk ND Fife
12 Khyri Edwards ND Fife
12 Owen Smith ND Franklin Pierce
11 Marquis Malik ND Franklin Pierce
Womens Results
X Girls 100 Meters - Varsity - Finals
1. 12 Brittany Pringle 13.52a Fife
2. 12 Megan Eberhardt 13.55a Peninsula
3. 10 Nikole Schroeder 13.65a Enumclaw
4. 9 Kaylin Fietz 13.86a Fife
4. 12 Kayla Gleza 13.86a Peninsula
6. 10 Kaylee Meach 13.88a Franklin Pierce
7. 10 Deshriana Anderson 13.90a Clover Park
8. 9 Haley Hunsaker 13.93a Auburn
9. 12 Lexi Chinn 14.05a Auburn Riverside
10. 12 McKenna Fietz 14.08a Fife
11. 10 Rhaven Dean 14.11a Sumner
12. 9 Aulane Mpouli 14.19a Auburn Riverside
13. 9 Emily Opedal 14.25a Peninsula
14. 10 Kaitlyn Goss 14.40a Auburn
15. 11 Tabitha Reynolds 14.61a Bonney Lake
16. 11 Laynie Ridley 14.69a Sumner
17. 10 Ryleigh Cobb 14.70a Sumner
18. 10 Mica Shaviri 14.74a Fife
19. 12 Elisa Jones 14.79a Clover Park
20. 10 Jaeden Koyen 14.83a Peninsula
21. 12 Elizabeth Paige 14.87a Sumner
22. 9 Tyra Lindula 14.90a Bonney Lake
23. 11 Aubrie Strollser 14.98a Bonney Lake
24. 12 Rebecca Carrick 15.02a Sumner
24. 10 Ariell McCain 15.02a Franklin Pierce
26. 9 Breanne Jury 15.04a Sumner
27. 10 Janelle Purser 15.08a Sumner
27. 12 Kaitlin Flanigan 15.08a Peninsula
29. 9 Ciara Alston 15.16a Fife
30. 9 Madalyn Weisweaver 15.18a Peninsula
31. 9 Makayla Awa 15.24a Peninsula
32. 12 Kathryn Hansen 15.28a Peninsula
33. 9 Malia Kellerman 15.30a Peninsula
34. 9 Sydny Terre 15.38a Fife
35. 9 Marrissa Jackson 15.44a Fife
36. 10 Jennafer Schweyen 15.49a Bonney Lake
37. 9 Dreakeanna Adair 15.62a Bonney Lake
38. 10 Lindsey Gieser 15.63a Sumner
39. 11 Samantha McCurley 15.69a Bonney Lake
40. 10 Macala Schweigert 15.70a Bonney Lake
41. 12 Cheyenne Basher 15.77a Franklin Pierce
42. 9 Julie Drever 15.90a Sumner
43. 10 Paris Simpson 16.05a Bonney Lake
44. 9 Lydia Chang 16.11a Bonney Lake
45. 9 Mireia Pinies 16.25a Sumner
46. 9 O'Rian Kelly 16.28a Sumner
47. 11 Abigail Konwent 16.50a Bonney Lake
48. 9 Adelaide Konwent 16.96a Bonney Lake
49. 11 Natalia Candelario 17.03a Auburn
50. 9 Madeline Schrup 17.24a Sumner
9 Emily Smith NT Peninsula
9 Jasmyne Sims NT Franklin Pierce
12 Brianna Anderson NT Fife
12 Maddie Michaud NT Fife
10 Jacklyn Nitarski NT Peninsula
10 Peyton Westman NT Peninsula
11 Hanna Sandanger NT Peninsula
10 Ariel Iacobazzi NT Enumclaw
10 Kaiya Cruz NT Fife
11 Autumn Lee NT Auburn Riverside
11 Alexandria Wetteland NT Bonney Lake
10 Jaidin Anderson NT Bonney Lake
12 Emily Fryberger NT Bonney Lake
9 Deisy Magana NT Fife
10 Hailey Taylor NT Bonney Lake
10 Briana Tulip NT Bonney Lake
10 Jasmine Fernandez NT Bonney Lake
9 Hannah Hiatt NT Fife
9 Rebekah Ancira NT Fife
9 Blessing Jarbah NT Auburn Riverside
9 Katie Lukes NT Auburn Riverside
12 Raelee Hemenway NT Auburn
10 Sidney Cain NT Auburn
10 Mackenzie Walch NT Peninsula
X 400 Meters - Varsity - Finals
1. 9 Emma Sjolund 1:04.04a Sumner
2. 12 Katie Christensen 1:05.15a Enumclaw
3. 10 Deshriana Anderson 1:05.38a Clover Park
4. 11 Josie Neu 1:05.64a Enumclaw
5. 9 Maddison Ruther 1:07.45a Fife
6. 9 Jessica Cerne 1:08.05a Enumclaw
7. 10 Hailey Gieser 1:08.06a Sumner
8. 10 Jaeden Koyen 1:09.64a Peninsula
9. 9 Mina Hassani 1:10.04a Sumner
10. 12 Elisa Jones 1:10.66a Clover Park
11. 11 Tasia Hopgood 1:11.01a Franklin Pierce
12. 10 Mackenzie Zulauf 1:11.13a Franklin Pierce
13. 10 Savanna Ashby 1:11.35a Auburn Riverside
14. 11 Alaina Valenciano 1:12.52a Fife
15. 12 Kathryn Hansen 1:14.22a Peninsula
16. 9 Tyra Lindula 1:14.86a Bonney Lake
17. 12 Zuleyka Lopez-Cruz 1:15.48a Fife
18. 9 Madalyn Weisweaver 1:15.58a Peninsula
19. 9 Linda Vargas 1:16.94a Franklin Pierce
20. 9 Kelly Robbins 1:19.39a Franklin Pierce
12 Arizbeth Merino NT Clover Park
9 Emily Smith NT Peninsula
9 Malia Kellerman NT Peninsula
10 Jacklyn Nitarski NT Peninsula
10 Mackenzie Walch NT Peninsula
11 Hanna Sandanger NT Peninsula
9 Danielle Denney NT Sumner
X 800 Meters - Varsity - Finals
1. 9 Emma Sjolund 2:28.18a Sumner
2. 9 Audrey Lauer 2:34.05a Peninsula
3. 9 Emmie Neu 2:34.10a Enumclaw
4. 11 Bailey Thomsen 2:38.22a Sumner
5. 9 Mallory Sweers 2:40.32a Bonney Lake
6. 9 Jordan Craft 2:46.28a Fife
7. 10 Stephanie VanderBank 2:47.12a Peninsula
8. 9 Mina Hassani 2:47.15a Sumner
9. 9 Gillian Peterson 2:49.33a Bonney Lake
10. 9 Rae Steinman 2:50.04a Sumner
11. 11 Lea Ladig 2:51.46a Enumclaw
12. 9 Grace Haugen 2:51.61a Peninsula
13. 11 Jordan Nunn 2:52.31a Franklin Pierce
14. 9 Makora Greene 2:52.81a Peninsula
15. 9 Meghan Ozbirn 2:54.79a Peninsula
16. 9 Kaitlyn Hutchens 2:55.26 Franklin Pierce
17. 11 Karisa Caraballo 2:56.63a Fife
18. 10 McKenna Starkey 2:57.50a Fife
19. 12 Emma Wilsie 2:58.96a Franklin Pierce
20. 9 Kathleen Giosso 3:00.91a Bonney Lake
21. 12 Reyna Santonil 3:00.92a Fife
22. 10 Bryn Zeman-Witzel 3:02.48a Enumclaw
23. 9 Tashana Williams 3:03.14a Auburn Riverside
24. 9 McKenna Wilson 3:05.20a Sumner
25. 9 Seley Nemish 3:05.63a Enumclaw
26. 10 Ashley Fahey 3:06.72a Peninsula
27. 9 Ashanti Cubean 3:22.60a Franklin Pierce
28. 10 Missy Myton 3:23.34a Peninsula
29. - Tiffany Tran 3:29.20a Clover Park
30. - Karina Mercado 3:33.02a Clover Park
31. 12 Camille Walther 3:36.95a Peninsula
32. 10 Anna Haugen 3:38.60a Peninsula
33. 9 Carlie Lubbesmeyer 3:40.09 Franklin Pierce
9 Kaitlyn Howe NT Franklin Pierce
10 Alina Shpak NT Franklin Pierce
11 Jenny Klien NT Bonney Lake
9 Gaby Morales NT Franklin Pierce
9 Kyla Rice NT Franklin Pierce
9 Raquel Binford NT Franklin Pierce
10 Annie Lubbesmeyer NT Franklin Pierce
10 Amanda Brassfield NT Franklin Pierce
10 Jessica Soerink NT Auburn Riverside
12 Kiana Dorris NT Fife
10 Savanna Olson NT Peninsula
X 3200 Meters - Varsity - Finals
1. 9 Hunter Storm 12:52.59 Enumclaw
2. 11 Amanda Bunger 13:32.47 Auburn Riverside
3. 10 Anevay Avila 13:41.96 Auburn
4. 9 Maddison Ruther 13:46.84 Fife
5. 10 Erin Lynch 13:50.17 Sumner
6. 10 Samantha Carter 13:55.43 Fife
7. 12 Mackenzie Bull 14:35.03 Enumclaw
8. 9 Kelly Phan 14:38.99 Fife
9. 10 Sasha Terry 15:15.86 Auburn Riverside
10. 9 Maria Lukes 15:29.08 Auburn Riverside
12 Arizbeth Merino NT Clover Park
10 Ashley Driggers NT Franklin Pierce
10 Annie Lubbesmeyer NT Franklin Pierce
11 Jordan Nunn NT Franklin Pierce
12 Emma Wilsie NT Franklin Pierce
9 McKenna Wilson NT Sumner
9 Leah Kerbs NT Auburn Riverside
X 100m Hurdles - 33" - Varsity - Finals
1. 12 Macy Schelbert 16.21 Fife
2. 9 Rebecca Thareek 16.92 Auburn
3. 11 Alaina Valenciano 17.01 Fife
4. 12 Sophia Alvestad 17.80 Peninsula
5. 10 Danielle Garrod 17.81 Franklin Pierce
6. 12 Emily Berte 18.50 Enumclaw
7. 9 Leneyia Krenbiel 18.88 Bonney Lake
8. 10 Hailey Gieser 18.90 Sumner
9. 11 Maddy Davis 19.17 Peninsula
10. 12 Kendra Lueders 19.30 Bonney Lake
11. 11 Dakotah Carr 20.40 Peninsula
13. 11 Sydney Heinemann 21.09a Peninsula
12. 9 Linda Vargas 20.84 Franklin Pierce
14. 12 Emily Shinn 21.27 Fife
15. 9 Makayla Awa 22.21a Peninsula
11 Jayden Dalton NT Franklin Pierce
10 Ariel Iacobazzi NT Enumclaw
9 Hailey Ferrell-Liepman NT Auburn Riverside
X 4x200 Relay - Varsity - Finals
1. - 1:54.36a Fife
2. - 1:57.01a Sumner
3. - 1:57.72a Bonney Lake
4. - 1:58.64a Peninsula
5. - 1:59.31a Auburn Riverside
6. - 2:00.80a Auburn
7. - 2:01.98a Fife
8. - 2:08.81a Sumner
9. - 2:09.14a Franklin Pierce
X Shot Put - 4kg - Varsity - Finals
1. 12 KC Moulden 41-11.75 Enumclaw
2. 12 Leaniva Richardson 39-00.00 Bonney Lake
3. 12 Michala Zilkey 36-10.75 Peninsula
4. 11 Samantha Boudreau 36-07.50 Bonney Lake
5. 10 Rhaven Dean 32-10.00 Sumner
6. 11 Madison Martinez 32-04.00 Peninsula
7. 12 Tallie Carlson 31-11.00 Enumclaw
8. 11 Lisa Sao 30-04.00 Franklin Pierce
9. 12 Khenya Dean 27-11.00 Sumner
10. 11 Sydney Nevin 27-00.00 Fife
11. 10 Kayleen Elika 25-09.50 Fife
12. 9 Dreakeanna Adair 24-10.50 Bonney Lake
13. 9 Shyleen Laneselota 23-09.00 Fife
14. 10 Katelyn Brown 23-08.00 Auburn Riverside
15. 12 Alexandra Espinda 23-04.00 Sumner
16. 10 Patricia Deleon 22-08.00 Auburn
17. 9 Tara Leonard 22-05.00 Enumclaw
18. 11 Mishaylla Etienne 22-03.50 Auburn Riverside
19. 10 Kaitlynn Elika 22-00.00 Fife
20. 9 Blessing Jarbah 21-05.50 Auburn Riverside
21. 9 Kayla Elika 20-02.25 Fife
22. 10 Jasmine Fernandez 20-02.00 Bonney Lake
23. 9 Seane Malafu 19-11.00 Auburn
24. 10 Lily Basting 19-10.00 Enumclaw
25. 11 Celine Collins 19-08.50 Auburn
26. 9 Kayla Elder 19-08.00 Fife
27. 9 Olivia Dukowitz 19-01.00 Peninsula
28. 10 Sofie Barnard 18-00.50 Sumner
29. 9 Jessica Street 17-08.00 Fife
30. 9 Madyson Kelsoe 16-11.50 Bonney Lake
31. 12 Cassidy Blakely 15-05.00 Auburn
32. 10 Faith Zettel 13-05.00 Sumner
11 Kristen Immel ND Sumner
12 Jessica Castile ND Bonney Lake
10 Courtney Morton ND Fife
9 Adelaide Konwent ND Bonney Lake
X Discus - 1kg - Varsity - Finals
1. 12 Michala Zilkey 128-06 Peninsula
2. 12 KC Moulden 118-09 Enumclaw
3. 9 Dreakeanna Adair 108-02 Bonney Lake
4. 12 Khenya Dean 91-01 Sumner
5. 11 Sydney Nevin 83-08 Fife
6. 12 Leaniva Richardson 82-00 Bonney Lake
7. 10 Lily Basting 78-08 Enumclaw
8. 11 Celine Collins 77-11 Auburn
9. 12 Elizabeth Everett 77-04 Peninsula
10. 9 Rhyan Guzman 76-09 Bonney Lake
11. 10 Kayleen Elika 75-06 Fife
12. 11 Lilly Portteus 73-05 Peninsula
13. 10 Courtney Morton 72-07 Fife
14. 11 Lisa Sao 67-08 Franklin Pierce
15. 10 Kaitlynn Elika 67-02 Fife
16. 10 Katelyn Brown 65-10 Auburn Riverside
17. 9 Seane Malafu 64-01 Auburn
18. 9 Maria Lukes 62-07 Auburn Riverside
19. 12 Alexandra Espinda 62-02 Sumner
20. 11 Mishaylla Etienne 61-08 Auburn Riverside
21. 9 Kayla Elika 58-01 Fife
22. 10 Patricia Deleon 54-11 Auburn
23. 9 Shyleen Laneselota 53-06 Fife
24. 10 Jasmine Fernandez 51-08 Bonney Lake
25. 12 Cassidy Blakely 51-03 Auburn
26. 10 Macala Schweigert 50-07 Bonney Lake
27. 12 Jessica Brewster 48-10 Peninsula
28. 11 Zainub Shaideen 41-11 Auburn Riverside
29. 11 Autumn Lee 39-03 Auburn Riverside
30. 10 Sofie Barnard 37-05 Sumner
31. 9 Jessica Street 35-07 Fife
32. 9 Kayla Elder 31-11 Fife
9 Mikayla Lees ND Bonney Lake
10 Nikki Demmel ND Bonney Lake
12 Jessica Castile ND Bonney Lake
9 Madyson Kelsoe ND Bonney Lake
X High Jump - Varsity - Finals
1. 12 Zykera Rice 5-00.00 Clover Park
2. 12 Jillian Salkind 4-10.00 Enumclaw
2. 9 Emmie Neu 4-10.00 Enumclaw
4. 12 Maddie Michaud 4-08.00 Fife
5. 12 Kera Zegar 4-06.00 Peninsula
6. 12 Emma Gibson 4-04.00 Sumner
6. 9 Emily Opedal 4-04.00 Peninsula
6. 11 Tasia Hopgood 4-04.00 Franklin Pierce
9. 9 Makora Greene 4-02.00 Peninsula
9. 9 Carlie Lubbesmeyer 4-02.00 Franklin Pierce
11. 9 Brooke Nichols 4-00.00 Sumner
11. 9 Breanne Jury 4-00.00 Sumner
11. 12 Emily Shinn 4-00.00 Fife
10 Tahmejia Richardson NH Franklin Pierce
10 Brayden Boyles NH Fife
10 Kaiya Cruz NH Fife
9 Katie Lukes NH Auburn Riverside
11 Zainub Shaideen NH Auburn Riverside
10 Jaidin Anderson NH Bonney Lake
X Pole Vault - Varsity - Finals
1. 10 Luba Migdal 7-06.00 Auburn Riverside
1. 10 Hailey Taylor 7-06.00 Bonney Lake
1. 9 Madison Licari 7-06.00 Fife
4. 10 Haley Munroe 7-00.00 Sumner
4. 10 Jennafer Schweyen 7-00.00 Bonney Lake
6. 11 Samantha McCurley 6-06.00 Bonney Lake
6. 9 Emma Potts 6-06.00 Sumner
8. 12 Kera Zegar 6-00.00 Peninsula
8. 10 Sharon Gonzalez 6-00.00 Fife
8. 10 Michelle Passmore 6-00.00 Sumner
8. 10 Tahmejia Richardson 6-00.00 Franklin Pierce
8. 11 Abigail Konwent 6-00.00 Bonney Lake
11 Lauren Waters NH Bonney Lake
11 Kelli Tonnesen NH Franklin Pierce
11 Dakotah Carr NH Peninsula
9 Adelaide Konwent NH Bonney Lake
11 Carlie Kilcup NH Fife
12 Isabella Sinay NH Fife
9 Juliana Serrano NH Franklin Pierce
10 Ashley Driggers NH Franklin Pierce
X Long Jump - Varsity - Finals
1. 12 Brittni Williams 17-05.00 Auburn Riverside
2. 12 Zykera Rice 15-08.50 Clover Park
3. 12 Kylianne Morton 14-04.00 Fife
4. 10 Nikole Schroeder 14-02.25 Enumclaw
5. 12 Emma Gibson 13-11.00 Sumner
6. 11 Sydney Heinemann 13-08.50 Peninsula
7. 11 Maddy Davis 12-10.25 Peninsula
8. 9 Sydny Terre 12-05.75 Fife
9. 12 Emily Fryberger 12-01.00 Bonney Lake
10. 9 Danielle Denney 11-11.75 Sumner
11. 9 O'Rian Kelly 11-08.25 Sumner
12. 9 Rebekah Ancira 11-03.25 Fife
13. 10 Faith Zettel 10-11.50 Sumner
14. 10 Mica Shaviri 10-09.50 Fife
15. 9 Mireia Pinies 10-08.50 Sumner
16. 9 Madison Hallenbeck 9-09.25 Fife
9 Hannah Hiatt ND Fife
9 Deisy Magana ND Fife
11 Lauren Hopland ND Peninsula
12 Elizabeth Paige ND Sumner
11 Michaela Frantz ND Bonney Lake
11 Rachel Lewis ND Enumclaw
9 Hailey Ferrell-Liepman ND Auburn Riverside
9 Julie Drever