Boys 100 Meters Varsity - Finals x
1. 12 Dawson Lack 11.38a Medical Lake
2. 12 Micah Johnson 11.41a Woodinville
3. 12 Sam Mullins 11.50a Kentridge
4. 12 Christian Brandt-Sims 11.63a Wenatchee
5. 12 Amado Attipoe 11.73a Lake Stevens
6. 11 Miguel Punsalan 11.78a Kentridge
7. 9 Tyler Massena 11.83a Snohomish
8. 12 Caleb Hawkins 11.90a Woodinville
9. 12 Tanner Mooney 11.91a Wenatchee
10. 12 Joseph Punsalan 11.97a Kentridge
11. 12 Jhaneil Reyes 12.01a Lake Stevens
12. 11 Lucas Maben 12.10a Snohomish
12. 11 Tyler Roth 12.10a Snohomish
14. 11 Stephen Lawless 12.11a Eastmont
15. 12 Nathan Janiszewski 12.17a Woodinville
16. 12 BJ Smith 12.22a Medical Lake
17. 12 Calab Briones 12.55a Eastmont
18. 11 Ian McNeil 12.57a Cashmere
19. 11 Emerson D'Aoust 12.66a Woodinville
20. 10 Dillon Rublaitus 12.70a Wenatchee
21. 10 Colton Conner 12.82a Eastmont
22. 10 Justice Owens 13.23a Cashmere
10 Dylan Marlin DNS Cashmere
1600 Meters Varsity - Finals x
1. 11 Noah Wallace 4:29.02a Lake Stevens
2. 10 Blake Braaten 4:30.08a Lake Stevens
3. 12 Riley-Patrick O'Toole 4:31.05a Lake Stevens
4. 9 Luke Houser 4:35.16a Woodinville
5. 10 Evan Gambill 4:47.57a Cashmere
6. 12 Carson Dillard 4:52.37a Wenatchee
7. 11 Maamoon Saleh 4:53.89a Kentridge
8. 9 Conner Weldy 4:53.90a Eastmont
9. 12 Jacob Dingfield 4:55.16a Medical Lake
10. 9 Zachary Lewis 4:56.46a Medical Lake
11. 9 Cesar Sitio 4:58.67a Eastmont
12. 9 Gus Wavra 5:01.06a Eastmont
13. 10 Andrew Wieczorek 5:01.93a Wenatchee
14. 9 Zebedee Kumley 5:02.44a Snohomish
15. 11 Oscar Mendoza 5:03.36a Wenatchee
16. 11 Gabe Tonks 5:03.89a Snohomish
17. 10 Tyler Pena 5:05.54a Medical Lake
18. 9 Chance Sands 5:15.70a Kentridge
19. 10 Binh Truong 5:23.03a Kentridge
20. 12 Gabe Stafford 5:52.28a Woodinville
21. 12 Jeffrey Baldwin 6:15.22a Woodinville
12 Jonathan Mangas DNS Cashmere
10 Matthew Goddard DNS Snohomish
9 Levi Buchanan DNS Cashmere
4x100 Relay Varsity - Finals x
1. - 44.47a Kentridge
2. - 44.76a Medical Lake
3. - 44.96a Lake Stevens
4. - 45.43a Woodinville
5. - 45.97a Snohomish
1. - 48.47a Snohomish
6. - 48.71a Eastmont
7. - 48.81a Cashmere
2. - 50.67a Lake Stevens
3. - 50.80a Wenatchee
4. - 52.61a Woodinville
5. - 53.36a Cashmere
6. - 53.56a Kentridge
7. - 53.66a Eastmont
8. - 54.46a Medical Lake
Tanner Mooney
Christian Brandt-Sims
Adrian Pahua
Oscar Benjume DQ Wenatchee
4x200 Relay Varsity - Finals x
1. - 1:35.78a Lake Stevens
2. - 1:36.40a Kentridge
3. - 1:41.10a Woodinville
4. - 1:46.25a Eastmont
5. - 1:46.35a Snohomish
6. - 1:49.03a Cashmere
BJ Smith
RJ Viloria
Nehemiah Fields
Keyhon Ross DNF Medical Lake
Michael Seims
Adrian Pahua
Dillon Rublaitus
Oscar Benjume DQ Wenatchee
4x300 Relay Varsity - Finals x
1. - 2:32.42a Woodinville
2. - 2:33.54a Eastmont
3. - 2:34.83a Wenatchee
4. - 2:37.51a Lake Stevens
5. - 2:41.97a Kentridge
6. - 2:42.58a Medical Lake
7. - 2:44.76a Cashmere
8. - 2:50.40a Snohomish
4x400 Relay Varsity - Finals x
1. - 3:32.17a Lake Stevens
2. - 3:39.32a Kentridge
3. - 3:46.16a Cashmere
4. - 3:48.56a Woodinville
5. - 3:48.94a Medical Lake
6. - 3:51.39a Snohomish
7. - 4:01.90a Wenatchee
4x800 Relay Varsity - Finals x
1. - 8:35.76a Lake Stevens
2. - 8:45.70a Kentridge
3. - 8:52.11a Eastmont
4. - 9:01.25a Snohomish
5. - 9:17.67a Cashmere
6. - 9:20.92a Woodinville
7. - 9:36.58a Wenatchee
8. - 9:46.76a Medical Lake
800m Sprint Medley
1. - 1:35.00a Eastmont
2. - 1:40.86a Lake Stevens
3. - 1:44.86a Kentridge
4. - 1:45.41a Snohomish
5. - 1:46.09a Wenatchee
6. - 1:46.74a Woodinville
Jared Wright
Dawson Lack
Keyhon Ross
Olijawan Smith DQ Medical Lake
Distance Medley Relay Varsity - Finals x
1. - 11:05.91a Lake Stevens
2. - 11:20.92a Snohomish
3. - 11:24.12a Woodinville
4. - 11:38.12a Eastmont
5. - 11:54.46a Cashmere
6. - 12:09.28a Medical Lake
7. - 12:13.05a Kentridge
8. - 12:24.24a Wenatchee
4x110 Shuttle Hurdles - 39" Varsity - Finals x
1. - 1:08.61a Kentridge
2. - 1:09.81a Lake Stevens
3. - 1:16.45a Woodinville
4. - 1:17.48a Snohomish
5. - 1:20.17a Cashmere
Shot Put - 12lb Varsity - Finals x
1. 12 Charles Marshall 48-04.00 Wenatchee
2. 12 Joe Sells 45-04.75 Wenatchee
3. 12 Alex Patnode 44-09.25 Kentridge
4. 12 Eric Collins 42-09.50 Lake Stevens
5. 11 Chase Paine 42-08.25 Eastmont
6. 11 Nate Davis 39-10.50 Medical Lake
7. 11 Brad Raymond 39-08.00 Snohomish
8. 11 Matthew Adams 39-00.00 Lake Stevens
9. 12 Greyson Bettencourt 38-08.50 Wenatchee
10. 12 Jonathan McCombs 37-07.75 Snohomish
11. 12 Calab Briones 36-02.50 Eastmont
12. 10 Nicholas Hastings 35-06.75 Woodinville
13. 9 Evan Wells 35-02.00 Lake Stevens
14. 11 Jordan Kerr 34-11.75 Wenatchee
15. 12 Nate Thomas 34-10.50 Snohomish
16. 12 Dakota Brown 33-03.50 Eastmont
17. 9 Lucas Hewitt 33-02.25 Kentridge
18. 10 Darren Cleman 32-04.75 Medical Lake
19. 10 Alan Jenkins 32-02.50 Kentridge
20. 10 Saeed Haddad 31-05.50 Woodinville
21. 12 Matthew Vogt 26-07.50 Woodinville
Discus - 1.6kg Varsity - Finals x
1. 12 Joe Sells 157-05 Wenatchee
2. 10 Chris Bishop 147-06 Wenatchee
3. 12 Charles Marshall 146-04 Wenatchee
4. 12 Dalton Sugg 134-03 Wenatchee
5. 12 Alex Patnode 131-02 Kentridge
6. 11 Chase Paine 127-00 Eastmont
7. 11 Hayne Boyden 119-04 Snohomish
8. 11 Jacob Dotson 117-09 Cashmere
9. 11 Matthew Adams 114-06 Lake Stevens
10. 12 Corbin Schueller 114-00 Lake Stevens
11. 11 Jacob Barnwell 107-02 Wenatchee
12. 12 Dakota Brown 106-03 Eastmont
13. 10 Nicholas Hastings 102-06 Woodinville
14. 11 William Blake Anderson 101-09 Snohomish
15. 12 Nate Thomas 100-09 Snohomish
16. 12 Jacob Hill 98-06 Kentridge
17. 9 Ethan Moll 92-04 Lake Stevens
18. 10 Kyler Olson 90-00 Kentridge
19. 10 Justus Shrader 85-06 Eastmont
20. 10 Alex Nottingham 79-09 Woodinville
21. 10 Saeed Haddad 76-00 Woodinville
22. 9 Aster Dotson 61-10 Cashmere
23. 12 Damon Nielson 60-06 Medical Lake
Javelin - 800g Varsity - Finals x
1. 12 Dalton Sugg 190-03 Wenatchee
2. 12 Robert Mill 160-08 Wenatchee
3. 11 Taylor Devries 149-10 Snohomish
4. 12 Joseph Adamek 148-01 Wenatchee
5. 10 Chris Bishop 142-10 Wenatchee
6. 11 Trent Kainz 142-00 Kentridge
7. 12 Peyton Plucker 136-08 Snohomish
8. 12 Alex Patnode 136-00 Kentridge
9. 11 Blake May 135-02 Lake Stevens
10. 11 Jacob Barnwell 127-10 Wenatchee
11. 10 Jackson Harris 126-07 Snohomish
12. 9 Aster Dotson 125-02 Cashmere
13. 12 Kevin Call 121-07 Lake Stevens
14. 12 Ian Oldenburg 120-06 Medical Lake
15. 10 Kyler Olson 119-03 Kentridge
16. 10 Darren Cleman 113-06 Medical Lake
17. 12 Andy Millard 107-03 Eastmont
18. 10 Brett Womack 107-02 Eastmont
19. 11 Marc Acton 105-08 Cashmere
20. 12 Ramiro Garcia 105-05 Eastmont
21. 12 Eric Collins 95-09 Lake Stevens
High Jump Varsity - Finals x
1. 12 Julien Gibassier 6-08.00 Wenatchee
2. 12 Nick McGill 6-02.00 Eastmont
3. 11 Taylor Devries 6-00.00 Snohomish
4. 10 Tyler Cronk 5-10.00 Kentridge
5. 12 Joseph Adamek 5-08.00 Wenatchee
6. 10 Hayden Huntley 5-08.00 Snohomish
7. 10 Colton Conner 5-08.00 Eastmont
8. 12 Edward Vodlenshchuk 5-06.00 Lake Stevens
8. 12 Isaak Flynn 5-06.00 Wenatchee
8. 10 Anthony Hutchinson 5-06.00 Lake Stevens
8. 10 Scott Bailey 5-06.00 Cashmere
8. 11 Evan Arbini 5-06.00 Kentridge
13. 10 Noah Phillips 5-04.00 Cashmere
13. 10 Ethan Simpson 5-04.00 Eastmont
15. 11 Jakob Jessen 5-02.00 Woodinville
15. 12 BJ Smith 5-02.00 Medical Lake
15. 9 Thomas Lewis 5-02.00 Lake Stevens
18. 9 Ian Lothian 5-00.00 Kentridge
18. 9 Max Stember 5-00.00 Woodinville
18. 11 Ian McNeil 5-00.00 Cashmere
Pole Vault Varsity - Finals x
1. 10 Losha Schroeder 13-09.00 Wenatchee
2. 11 Zack Thomas 12-00.00 Snohomish
3. 9 Kyle Mumma 11-00.00 Woodinville
3. 11 Ian Lindell 11-00.00 Cashmere
5. 11 Ryan Clutter 11-00.00 Woodinville
6. 10 Brayden Maldonado 10-06.00 Wenatchee
7. 11 Alex Paquette 10-00.00 Wenatchee
7. 9 Tyson Schmitten 10-00.00 Cashmere
7. 11 Andrei Calugaru 10-00.00 Woodinville
7. 12 Kevin Call 10-00.00 Lake Stevens
7. 12 Jack Stevens 10-00.00 Lake Stevens
7. 11 Tanner Ohlsen 10-00.00 Snohomish
13. 10 Kalvyn McDaniel 9-06.00 Snohomish
13. 12 Benjamin Smith 9-06.00 Medical Lake
13. 12 Matt Holman 9-06.00 Kentridge
16. 10 Scott Bailey 9-00.00 Cashmere
17. 12 Ian Oldenburg 8-06.00 Medical Lake
17. 10 Coleson Wynne 8-06.00 Lake Stevens
19. 9 Aydan Bailey 8-00.00 Eastmont
19. 9 Ian Lothian 8-00.00 Kentridge
21. 10 Brett Womack 7-00.00 Eastmont
12 Christopher Duncan NH Kentridge
9 Kai Bailey NH Eastmont
Long Jump Varsity - Finals x
1. 10 Anthony Hutchinson 19-05.25 Lake Stevens
2. 11 Stephen Lawless 18-11.00 Eastmont
3. 12 Jaxson Porterfield 18-03.25 Eastmont
4. 10 Losha Schroeder 18-00.75 Wenatchee
5. 10 Jakson Leeds 17-11.50 Wenatchee
6. 10 Scott Bailey 17-09.75 Cashmere
7. 9 Reagan Delfin 17-09.00 Kentridge
8. 9 Michael Seims 17-08.50 Wenatchee
9. 12 Edward Vodlenshchuk 17-07.50 Lake Stevens
10. 12 Jacob Perry 17-03.00 Snohomish
11. 10 Tyler Cronk 17-01.75 Kentridge
12. 11 RJ Viloria 17-01.25 Medical Lake
13. 10 Kalvyn McDaniel 17-00.75 Snohomish
14. 9 Luis Gonzalez 17-00.50 Eastmont
15. 12 Loagen Bremner 16-10.00 Lake Stevens
15. 11 Zack Thomas 16-10.00 Snohomish
17. 12 Tanner Graves 16-05.00 Woodinville
18. 10 Brandon McMillan-Thomas 16-00.50 Kentridge
19. 11 Ben Barich 15-03.00 Woodinville
20. 12 Dillon O'Brien 14-08.75 Medical Lake
12 Nathan Wiese ND Woodinville
Triple Jump Varsity - Finals x
1. 10 Anthony Hutchinson 41-09.50 Lake Stevens
2. 11 Quintin Porterfield 41-02.50 Eastmont
3. 12 Nick McGill 40-10.00 Eastmont
4. 10 Noah Phillips 37-05.50 Cashmere
5. 11 Evan Arbini 37-03.50 Kentridge
6. 10 Tyler Cronk 37-02.50 Kentridge
7. 10 Alex Akins 37-01.50 Snohomish
8. 12 Loagen Bremner 37-00.00 Lake Stevens
9. 10 Jakson Leeds 36-08.75 Wenatchee
10. 9 Spencer White 36-04.75 Eastmont
11. 12 Jacob Perry 36-00.50 Snohomish
11. 10 Scott Bailey 36-00.50 Cashmere
13. 12 Edward Vodlenshchuk 35-02.00 Lake Stevens
14. 12 Tanner Graves 35-01.50 Woodinville
15. 9 Sam Dotson 35-00.00 Cashmere
16. 11 RJ Viloria 34-08.00 Medical Lake
17. 10 Kalvyn McDaniel 34-07.00 Snohomish
18. 11 Jacob Barnwell 34-05.00 Wenatchee
19. 9 Reagan Delfin 33-01.50 Kentridge
20. 12 Dillon O'Brien 31-09.00 Medical Lake
21. 12 Ethan Toth 31-02.00 Wenatchee
22. 12 Nathan Wiese 26-09.00 Woodinville
Girls 100 Meters Varsity - Finals x
1. 11 Lexi Rolan 12.40a Medical Lake
2. 9 Skyler Walton 12.51a Wenatchee
3. 9 Lauryn Ford 12.66a Kentridge
4. 10 Regan Schenck 13.38a Woodinville
5. 11 Molly Thies 13.40a Cashmere
6. 9 Ellen Ferrell 13.45a Wenatchee
7. 12 Kristina Belarde 13.54a Lake Stevens
8. 10 Yasmine Boyland 13.59a Lake Stevens
9. 10 Emma Simpson 13.82a Eastmont
10. 12 Katherine Janney 13.93a Eastmont
11. 12 Kirann Gable 13.95a Woodinville
12. 10 Kylee Norris 14.10a Snohomish
13. 10 Dani Monroe 14.14a Cashmere
14. 10 Abby Ellis 14.21a Woodinville
15. 10 Kayla Branch 14.28a Medical Lake
16. 11 Jada Edelbrock 14.35a Snohomish
17. 9 Summer Schoening 14.63a Cashmere
18. 11 Megan Ware 14.68a Snohomish
19. 10 Payton Marshall 14.99a Eastmont
1600 Meters Varsity - Finals x
1. 9 Taylor Roe 4:59.27a Lake Stevens
2. 12 Elita Tippett 6:02.46a Snohomish
3. 12 Sakaiya McCoy 6:04.05a Medical Lake
4. 9 Annabelle Ust 6:14.83a Kentridge
5. 10 Meg Kassebaum 6:21.30a Kentridge
6. 9 Olivia Lancaster 6:27.84a Wenatchee
7. 11 Sarah Seeman 6:29.03a Kentridge
8. 12 Chloe Fleuret 6:44.16a Woodinville
9. 10 Priscilla Nunez 6:44.77a Eastmont
10. 10 Jasmin Pacheco 7:05.77a Medical Lake
11. 11 Elizabeth Lopez 7:09.13a Woodinville
12. 11 Rachel Bibby 7:16.49a Medical Lake
4x100 Relay Varsity - Finals x
1. - 50.88a Wenatchee
2. - 51.46a Lake Stevens
3. - 52.42a Kentridge
4. - 52.70a Medical Lake
5. - 53.27a Woodinville
6. - 53.40a Eastmont
7. - 56.13a Cashmere
8. - 56.47a Snohomish
1. - 58.96a Eastmont
2. - 1:00.12a Wenatchee
3. - 1:03.09a Snohomish
4. - 1:04.66a Lake Stevens
5. - 1:07.78a Cashmere
4x200 Relay Varsity - Finals x
1. - 1:49.61a Lake Stevens
2. - 1:49.71a Cashmere
3. - 1:56.00a Kentridge
4. - 1:57.07a Woodinville
5. - 2:01.47a Medical Lake
6. - 2:02.37a Snohomish
7. - 2:02.53a Eastmont
8. - 2:05.29a Wenatchee
4x300 Relay Varsity - Finals x
1. - 2:56.88a Woodinville
2. - 3:07.29a Wenatchee
3. - 3:07.49a Kentridge
4. - 3:08.96a Cashmere
5. - 3:10.86a Lake Stevens
6. - 3:13.73a Snohomish
7. - 3:19.92a Eastmont
4x400 Relay Varsity - Finals x
1. - 4:16.36a Cashmere
2. - 4:21.39a Woodinville
3. - 4:22.13a Snohomish
4. - 4:30.65a Lake Stevens
5. - 4:48.05a Medical Lake
4x800 Relay Varsity - Finals x
1. - 10:45.94a Lake Stevens
2. - 11:32.97a Snohomish
3. - 11:47.34a Woodinville
4. - 11:53.71a Eastmont
5. - 12:04.17a Wenatchee
6. - 12:15.41a Cashmere
800m Sprint Medley
1. - 1:59.72a Lake Stevens
2. - 1:59.89a Woodinville
3. - 1:59.96a Eastmont
4. - 2:07.71a Medical Lake
5. - 2:12.67a Cashmere
6. - 2:13.81a Snohomish
Distance Medley Relay Varsity - Finals x
1. - 12:55.17a Lake Stevens
2. - 13:37.61a Snohomish
3. - 14:16.39a Eastmont
4. - 15:17.59a Medical Lake
5. - 15:30.25a Wenatchee
6. - 15:32.70a Woodinville
7. - 16:36.51a Cashmere
4x100 Shuttle Hurdles - 36" Varsity - Finals x
1. - 1:10.25a Lake Stevens
2. - 1:13.18a Cashmere
3. - 1:14.02a Woodinville
4. - 1:14.88a Kentridge
5. - 1:15.30a Wenatchee
6. - 1:17.46a Snohomish
Shot Put - 4kg Varsity - Finals x
1. 11 Isabelle Dressel 38-02.25 Wenatchee
2. 12 Rilea Dills 33-05.75 Wenatchee
3. 11 Jalani Stevens 33-02.50 Wenatchee
4. 12 LaDrea Ford 32-04.25 Kentridge
5. 11 Marissa Walton 32-00.00 Lake Stevens
6. 12 Breana Thomas 31-09.50 Eastmont
7. 11 Sami Sykes 30-09.50 Cashmere
8. 12 Marisa Weeks 30-02.00 Snohomish
9. 11 Lucy Wavra 29-09.50 Eastmont
10. 10 Caysea Browne 28-10.25 Snohomish
11. 11 Kelli Kroeze 26-03.25 Lake Stevens
12. 9 Hannah Johnson 25-10.50 Wenatchee
13. 12 Olivia Abbott 25-08.25 Cashmere
14. 12 Rachael Baughman 25-03.75 Snohomish
15. 12 Hailee Nyswonger 25-02.00 Kentridge
16. 12 Cynthia Lopez 25-00.50 Eastmont
17. 9 Emily Carl 24-10.50 Lake Stevens
18. 11 Kate Madden 24-00.25 Kentridge
19. 10 Chamberlyn Leonard 23-10.50 Medical Lake
20. 10 Samantha Lippert 22-00.75 Cashmere
21. 12 Aysia Hernandez 20-10.00 Woodinville
22. 11 Anisha Azad 20-05.00 Woodinville
23. 10 Brenda DeJesus 20-00.50 Cashmere
24. 10 Samantha Sullivan 18-01.50 Medical Lake
Discus - 1kg Varsity - Finals x
1. 11 Jalani Stevens 115-02 Wenatchee
2. 12 Rilea Dills 106-10 Wenatchee
3. 12 Olivia Abbott 96-02 Cashmere
4. 12 Breana Thomas 90-04 Eastmont
5. 9 Grace Raper 86-06 Snohomish
6. 11 Kelli Kroeze 85-08 Lake Stevens
7. 12 LaDrea Ford 84-11 Kentridge
7. 12 Delaney Marshall 84-11 Kentridge
9. 11 Isabelle Dressel 84-05 Wenatchee
10. 9 Hannah Johnson 79-00 Wenatchee
11. 9 Emily Carl 78-07 Lake Stevens
12. 12 Rachael Baughman 76-00 Snohomish
13. 12 Kirsti Ranta 73-11 Lake Stevens
14. 11 Julia Weeks 68-00 Snohomish
14. 11 Sami Sykes 68-00 Cashmere
16. 10 Samantha Lippert 66-08 Cashmere
17. 10 Brenda DeJesus 66-03 Cashmere
17. 11 Jasmin Bernal 66-03 Eastmont
19. 11 Anisha Azad 64-05 Woodinville
20. 11 Lucy Wavra 63-10 Eastmont
21. 11 Nani Paikuli 62-02 Medical Lake
22. 11 Kate Madden 58-06 Kentridge
23. 11 Georgia Knoles 54-08 Woodinville
24. 12 Aysia Hernandez 53-06 Woodinville
Javelin - 600g Varsity - Finals x
1. 12 Maria Jacobus 106-00 Eastmont
2. 12 Rilea Dills 101-00 Wenatchee
3. 11 Kelli Kroeze 96-00 Lake Stevens
4. 10 Megan Christoferson 95-02 Wenatchee
5. 12 McKenzie Fujimoto 95-01 Kentridge
6. 11 Rebekah Acton 88-07 Cashmere
7. 9 Mikayla Stoffel 88-02 Cashmere
8. 10 Caysea Browne 85-02 Snohomish
9. 9 Olivia Lancaster 82-10 Wenatchee
10. 10 Taylor Cannon 75-09 Medical Lake
11. 9 Grace Raper 73-04 Snohomish
12. 9 Hannah Johnson 71-06 Wenatchee
13. 11 Tabitha Sikes 70-00 Eastmont
14. 9 Emily Carl 66-01 Lake Stevens
15. 11 Kate Madden 65-07 Kentridge
16. 11 Julia Weeks 63-00 Snohomish
17. 9 America Avilez 62-10 Eastmont
18. 12 Delaney Marshall 60-08 Kentridge
19. 12 Emma Hall 60-03 Cashmere
20. 10 Samantha Lippert 50-04 Cashmere
21. 11 Marissa Walton 48-02 Lake Stevens
22. 10 Samantha Sullivan 40-07 Medical Lake
High Jump Varsity - Finals x
1. 11 Taylor Jenkins 4-10.00 Kentridge
2. 11 Rachel Zafft 4-10.00 Kentridge
2. 9 Sydney Bumstead 4-10.00 Lake Stevens
4. 10 Alyssa Keating 4-10.00 Wenatchee
5. 11 McKenna Norland 4-08.00 Wenatchee
6. 11 Anna Dominick 4-08.00 Lake Stevens
6. 9 Faith Marshall 4-08.00 Kentridge
8. 9 Summer Schoening 4-06.00 Cashmere
9. 12 Katherine Janney 4-04.00 Eastmont
10. 12 Jessica Brennis 4-02.00 Snohomish
11. 10 Alondra Ponce 4-02.00 Lake Stevens
12. 11 Payton Jagla 4-02.00 Cashmere
12. 9 Madison Schoening 4-02.00 Cashmere
9 Leah Kunz NH Medical Lake
9 Katie Martin NH Cashmere
10 Jaeda Vaughn NH Eastmont
Pole Vault Varsity - Finals x
1. 11 Elli Kimes 12-00.00 Cashmere
2. 12 Emily Tea 11-06.00 Kentridge
3. 11 Makenna Barton 11-06.00 Woodinville
4. 11 Kathleen Dodge 11-00.00 Wenatchee
5. 12 Shawna Krueger 9-00.00 Snohomish
6. 12 Anna Estabrook 9-00.00 Woodinville
7. 11 Ali Pierce 9-00.00 Eastmont
8. 11 Katrina Mueller 9-00.00 Lake Stevens
9. 10 Lexia Ramirez 8-06.00 Lake Stevens
9. 9 Andee Kimes 8-06.00 Cashmere
11. 11 Cameron Kunz 8-00.00 Wenatchee
11. 10 Kendra Otto Von Askervold 8-00.00 Lake Stevens
11. 11 Megan Ware 8-00.00 Snohomish
14. 11 Gracie Patrick 7-06.00 Eastmont
14. 11 Taylor Dewing 7-06.00 Snohomish
14. 10 Audrey Moore 7-06.00 Eastmont
14. 10 Katie Webb 7-06.00 Woodinville
18. 10 Aleah Bucknum 7-00.00 Wenatchee
18. 11 Isabelle Tolentino 7-00.00 Kentridge
Long Jump Varsity - Finals x
1. 9 Lauryn Ford 17-01.75 Kentridge
2. 11 Kiarra Scott 16-11.25 Kentridge
3. 10 Lexia Ramirez 15-03.75 Lake Stevens
4. 9 Jaxyn Farmen 15-01.00 Medical Lake
5. 12 DeChanelle Kalulu-Finau 15-00.75 Kentridge
6. 9 Elizabeth Ferrell 15-00.25 Wenatchee
7. 11 Adama Sanoh 14-08.50 Lake Stevens
8. 10 Brit Hall 14-08.00 Lake Stevens
9. 12 Jessica Brennis 14-06.50 Snohomish
10. 11 Skylar Benson 14-06.25 Snohomish
11. 9 Ellen Ferrell 14-05.00 Wenatchee
11. 12 Taylor Fritz 14-05.00 Medical Lake
13. 10 Vanessa Valdez 14-00.25 Eastmont
14. 9 Kayla Devera 13-10.50 Wenatchee
15. 10 Megan Smith 13-10.00 Cashmere
16. 10 Samantha Beeman 13-02.00 Snohomish
17. 10 Payton Marshall 12-10.00 Eastmont
18. 10 Hailey Woodworth 12-07.50 Woodinville
19. 10 Lizett Rodriguez 12-01.00 Eastmont
20. 9 Danali Landin 11-04.00 Cashmere
21. 11 Payton Jagla 11-01.75 Cashmere
22. 10 Maia Wisman 10-06.00 Cashmere
23. 12 Maggie McGowan 9-05.00 Medical Lake
Triple Jump Varsity - Finals x
1. 11 Kiarra Scott 35-08.25 Kentridge
2. 12 DeChanelle Kalulu-Finau 35-00.25 Kentridge
3. 11 Skylar Benson 34-07.50 Snohomish
4. 11 Adama Sanoh 34-06.75 Lake Stevens
5. 10 Lexia Ramirez 33-04.00 Lake Stevens
6. 9 Jaxyn Farmen 33-01.75 Medical Lake
7. 10 Allison Flynn 32-06.25 Wenatchee
8. 11 Taylor Jenkins 30-02.50 Kentridge
9. 9 Ellie Toth 29-10.00 Wenatchee
10. 12 Kaylee Weeks 29-09.50 Eastmont
11. 10 Samantha Beeman 29-04.00 Snohomish
12. 11 Dorothea Ehrlich 29-02.00 Eastmont
13. 10 Brit Hall 28-08.50 Lake Stevens
14. 10 Vanessa Valdez 27-05.50 Eastmont
15. 12 Elani Fitch 27-02.75 Medical Lake
16. 10 Morgan Marshall 25-06.00 Snohomish
17. 10 Hailey Woodworth 25-03.50 Woodinville