Charles Wright Academy Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
13.92 | Ella Limoli | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
14.67 | Kyleigh Kuehnis | 20th | Finals H1 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
28.92 | Ella Limoli | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
32.19 | Hadassa Pritchett | 24th | Finals H1 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
1:08.34 | Julia Hanly | 14th | Finals H1 | Complete Results | |
800 Meter Run | |||||
2:30.53 | Erica Julian | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
2:54.92 | SB | Kira Boyce | 16th | Finals H1 | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
5:22.62 | Brenna Sclair | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
6:28.57 | Hannah Scharrer | 21st | Finals H1 | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
12:00.00 | SB | Isabella Mastras | 4th | Finals H1 | Complete Results |
100 Meter Hurdles | |||||
21.36 | SB | Tin Tin Lee | 19th | Finals H1 | Complete Results |
4x100 Meter Relay | |||||
56.56 | Relay Team | 10th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
13-6 | Ella Limoli | 10th | Finals H1 | Complete Results | |
13-4 | Aliyah Recasner | 13th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
19-9.5 | Hadassa Pritchett | 20th | Finals H1 | Complete Results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
11.96 | SB | Amadeus Eckart | 9th | Finals H1 | Complete Results |
12.75 | Elijah Yi | 27th | Finals H1 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
26.41 | Elijah Yi | 15th | Finals H1 | Complete Results | |
26.44 | Alex Dobler | 16th | Finals H1 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
58.35 | Matthew Montanio | 18th | Finals H1 | Complete Results | |
1:09.65 | SB | Henry Tsai | 24th | Finals H1 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:08.65 | Carson Schauer | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
2:16.23 | Mason Miller | 14th | Finals H1 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
5:15.29 | Mars Yang | 17th | Finals H1 | Complete Results | |
5:20.55 | James Parrott | 18th | Finals H1 | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
9:49.69 | SB | Adam Briejer | 1st | Finals H1 | Complete Results |
11:24.25 | SB | Jake Wang | 16th | Finals H1 | Complete Results |
110 Meter Hurdles | |||||
20.52 | Kevin Shen | 19th | Finals H1 | Complete Results | |
22.29 | Gabe Meir | 21st | Finals H1 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
54.23 | Gabe Meir | 17th | Finals H1 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
51.74 | Relay Team | 12th | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
5-6 | Kevin Shen | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
5-0 | Link Lin | 12th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
18-10 | Amadeus Eckart | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
15-4 | Andrew An | 22nd | Finals H1 | Complete Results | |
Triple Jump | |||||
37-0 | Link Lin | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
72-3.5 | Max Failla | 22nd | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
29-10 | Max Failla | 20th | Finals H1 | Complete Results | |
22-8 | Elijah Harris | 22nd | Finals H1 | Complete Results |