Boys 100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Zarak Scruggs 11.58a Eatonville
2. 11 Xavier Presten 11.85a Fife
3. 12 Ray Springer 12.00a Eatonville
4. 10 Dayjon Brooks 12.02a Fife
5. 10 Touba Suwaneh 12.25a SR Fife
6. 11 Nick Teddy 12.28a SR Fife
7. 11 Lavelle Alexander 12.35a Fife
8. 10 Ethan Policar 12.60a Fife
9. 9 Charles Scruggs 12.65a Eatonville
10. 11 David Snitko 12.85a Fife
11. 9 Elias Faitala 12.94a Fife
12. 9 Kacey Koehn 13.12a Fife
13. 10 Trey Brown 13.14a PR Fife
14. 10 Randall Bowen 13.15a Fife
15. 10 Dylan Watters 13.40a Eatonville
16. 11 Ramon Prado 13.44a Fife
17. 11 Coleton Flesner 13.48a Fife
18. 9 Trevor Schier 13.75a PR Eatonville
19. 9 Aaron Smith 13.82a Fife
20. 10 Richard Schrup 13.91a Fife
21. 9 Meamoni Faualo 14.50a Fife
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Xavier Presten 24.42a Fife
2. 11 Mathew Rominger 24.86a PR Fife
3. 11 Nick Teddy 24.92a SR Fife
4. 10 Touba Suwaneh 25.42a Fife
5. 9 Elias Faitala 26.24a Fife
6. 11 Dawson Wilcox 26.49a Eatonville
7. 10 Trey Brown 27.69a PR Fife
8. 10 Richard Schrup 28.21a Fife
9. 9 Zachary Root 28.32a Eatonville
10. 9 Aaron Smith 28.45a Fife
11. 11 Ramon Prado 28.83a Fife
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
11 Seth Keeney 54.09a Fife
1. 11 David Echaniz 57.12a SR Fife
2. 11 Ramon Prado 57.83a PR Fife
3. 10 Cody Walls 58.43a PR Eatonville
4. 9 Alexander Mitchell 1:01.36a PR Eatonville
5. 9 Zachary Root 1:02.43a PR Eatonville
6. 9 Griffin Marzolf 1:04.40a PR Fife
7. 10 Jackson Roulst 1:05.34a PR Eatonville
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Chris Donohue 2:17.16a PR Eatonville
2. 11 Ramon Prado 2:18.80a Fife
3. 9 Keith Lovejoy 2:24.42a PR Eatonville
4. 11 Ethan Barrier 2:25.82a Fife
5. 10 Matt Schwaerzler 2:33.48a Fife
6. 10 Zachary Storem 3:05.07a Fife
7. 11 Richard Tran 3:09.91a SR Fife
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Sawyer Noel 5:07.10a PR Eatonville
2. 10 Lucas Lane 5:14.00a PR Eatonville
3. 10 Kyle Lieu 5:22.78a Fife
4. 10 Ian Martinez 5:23.14a Fife
5. 9 Keith Lovejoy 5:24.39a PR Eatonville
6. 11 Brennan Hall 5:31.88a Eatonville
7. 11 Ethan Barrier 5:31.99a PR Fife
8. 12 Xavier Bendorf 5:32.09a Fife
9. 9 Benjamin Stucki 5:38.83a PR Fife
10. 9 Dominik Hernandez 5:38.97a Fife
11. 9 Simon DeLibro 5:42.77a Fife
12. 9 Griffin Marzolf 5:59.45a PR Fife
13. 9 Kyler Garcia 6:00.73a Fife
14. 10 Zachary Storem 6:16.10a Fife
15. 10 Ryan Haverland 7:04.88a PR Eatonville
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Lucas Lane 11:22.31a PR Eatonville
2. 10 Sawyer Noel 11:25.83a SR Eatonville
3. 10 Kyle Lieu 11:50.35a Fife
4. 12 Xavier Bendorf 12:16.83a PR Fife
5. 9 Benjamin Stucki 12:20.35a PR Fife
110m Hurdles - 39" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Jose Ramirez 18.86a Fife
2. 11 Allen Roach 19.02a Fife
3. 11 Coleton Flesner 19.70a PR Fife
4. 11 Isaiah Crawley 20.65a PR Fife
5. 10 Joshua Dietz 20.72a Eatonville
6. 10 Ricardo Flores 21.73a PR Fife
300m Hurdles - 36" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Khalil Johnson 45.61a Fife
2. 11 Allen Roach 45.86a Fife
3. 11 Jose Ramirez 46.85a PR Fife
4. 11 Coleton Flesner 51.70a Fife
5. 11 Isaiah Crawley 51.86a Fife
6. 10 Joshua Dietz 53.00a Eatonville
7. 10 Ricardo Flores 57.23a Fife
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 David Echaniz 46.53a Fife
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Chris Donohue 4:05.62a Eatonville
Dayjon Brooks
David Echaniz
Ethan Policar
Mathew Rominger DQ Fife
Shot Put - 12lb Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 MJ Ale 48-02.50 SR Fife
2. 12 Ryan Antonson 42-00.00 Eatonville
3. 11 Blake Sjoblom 40-04.50 Eatonville
4. 10 Alexander Nixon 35-08.00 PR Fife
5. 12 Edwin Barber 35-02.00 Fife
6. 12 Shugar Laneselota 34-11.50 SR Fife
7. 12 Hikihetoa Ioramo 33-08.00 Fife
8. 12 Brindle Newman 33-02.50 SR Eatonville
9. 10 Jaden Woodring 33-02.00 Eatonville
10. 11 Andrew Treece 32-03.50 Fife
11. 11 Justin Mann 31-01.50 Eatonville
11. 9 Trevor Schier 31-01.50 Eatonville
13. 11 Dawson Wilcox 30-04.00 Eatonville
14. 12 Max Hisdale 29-11.00 SR Eatonville
15. 11 Andres Camacho 29-09.00 PR Fife
16. 9 Aaron Smith 29-05.50 PR Fife
17. 11 Trevor Parke 27-11.00 Eatonville
18. 11 Richard Tran 27-04.50 SR Fife
19. 12 Spencer Van Eaton 27-01.00 SR Eatonville
20. 11 Zach Crowell 23-10.00 Eatonville
21. 12 Jacobi McGee 23-09.00 Eatonville
22. 9 Jose Cisneros 22-01.50 PR Fife
Discus - 1.6kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 MJ Ale 129-09 Fife
2. 12 Edwin Barber 96-09 Fife
3. 12 Ryan Antonson 95-10 Eatonville
4. 12 Shugar Laneselota 89-03 SR Fife
5. 12 Christopher Lavergne 85-09 PR Eatonville
6. 9 Trevor Schier 83-09 Eatonville
7. 10 Alexander Nixon 80-02 Fife
8. 10 Dylan Antonson 78-04 Eatonville
9. 12 Jeremy Wuitschick 77-02 Fife
10. 11 Andrew Treece 77-01 Fife
11. 11 Trevor Parke 75-00 Eatonville
12. 11 Zach Crowell 73-08 Eatonville
13. 10 Justin Shirts 72-10 Fife
14. 12 Jacobi McGee 72-02 Eatonville
15. 11 Andres Camacho 71-10 SR Fife
16. 11 Richard Tran 69-07 PR Fife
17. 9 Alexander Mitchell 66-04 PR Eatonville
18. 9 Zachary Kolokithas 60-01 PR Fife
19. 11 Justin Mann 58-10 Eatonville
20. 12 Spencer Van Eaton 56-00 SR Eatonville
21. 12 Max Hisdale 55-04 SR Eatonville
Javelin - 800g Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Ryan Antonson 153-09 Eatonville
2. 12 Tristan Graf 128-00 Eatonville
3. 12 Edwin Barber 124-05 Fife
4. 10 Jaden Woodring 122-02 Eatonville
5. 10 Dylan Antonson 118-07 Eatonville
6. 11 Justin Mann 108-06 PR Eatonville
7. 12 Jeremy Wuitschick 104-10 Fife
8. 10 Jackson Roulst 100-08 SR Eatonville
9. 11 Andrew Treece 91-11 Fife
9. 9 Zachary Root 91-11 Eatonville
11. 9 Trevor Schier 90-00 Eatonville
12. 11 Richard Tran 85-00 SR Fife
13. 9 William Rowe 82-10 Fife
14. 10 Justin Shirts 75-06 Fife
15. 9 Zachary Kolokithas 66-10 PR Fife
16. 11 Andres Camacho 66-08 SR Fife
17. 9 Dominik Hernandez 64-00 PR Fife
18. 9 Clayton Chang 54-09 Fife
19. 9 Jose Cisneros 40-06 Fife
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Lavelle Alexander 5-04.00 Fife
1. 12 Sergio Chavarin 5-04.00 Fife
3. 11 Andre Sawyer 5-02.00 Fife
4. 11 David Snitko 5-00.00 Fife
4. 9 Zachary Root 5-00.00 PR Eatonville
4. 9 Lucas Wolfe 5-00.00 Eatonville
4. 10 David Zadniprovskiy 5-00.00 Fife
4. 11 Dawson Wilcox 5-00.00 Eatonville
4. 10 Jackson Roulst 5-00.00 Eatonville
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Tucker Buffington 12-06.00 Eatonville
2. 10 David Zadniprovskiy 8-00.00 PR Fife
3. 10 Justin Ranger 7-06.00 Fife
10 Baley Norton NH Eatonville
10 Dylan Watters NH Eatonville
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Ray Springer 20-11.00 SR Eatonville
2. 10 Dayjon Brooks 19-09.00 PR Fife
3. 11 Lavelle Alexander 18-07.00 Fife
4. 11 Carsten Lao 18-02.00 Fife
5. 11 Dawson Wilcox 16-11.00 PR Eatonville
6. 11 Andre Sawyer 16-08.00 Fife
7. 9 Lucas Wolfe 15-05.00 Eatonville
8. 12 Christopher Lavergne 15-03.00 Eatonville
9. 11 David Snitko 15-02.00 Fife
10. 10 Matt Schwaerzler 14-05.00 PR Fife
11. 10 Daniel Milian 10-03.00 Fife
Triple Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Zarak Scruggs 42-04.00 PR Eatonville
2. 11 Carsten Lao 35-02.00 Fife
3. 11 David Snitko 33-11.00 Fife
Girls 100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Emily Rohrer 12.94a Fife
2. 12 Mica Shaviri 13.66a Fife
3. 11 Maddison Ruther 14.02a Fife
4. 11 Marrissa Jackson 14.05a SR Fife
5. 10 Elizabeth James 14.12a SR Fife
6. 9 Kya Scott 14.55a Fife
7. 9 Rachel Mironchuk 14.82a Fife
8. 9 Amie Howes 15.95a Fife
9. 9 Ashlyn Mathews 16.41a Eatonville
10. 9 Seantrea Smith 16.82a Eatonville
11. 9 Kalia Nolen 17.60a Fife
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Emily Rohrer 28.02a Fife
2. 11 Marrissa Jackson 29.82a Fife
3. 9 Ashlyn Mathews 34.52a Eatonville
4. 9 Seantrea Smith 37.01a Eatonville
5. 9 Kalia Nolen 38.60a Fife
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Elizabeth James 1:02.59a SR Fife
2. 10 Jaelin Hotz 1:07.99a Eatonville
3. 11 Ciara Alston 1:10.59a Fife
4. 9 Erin Fredrickson 1:11.73a PR Fife
5. 11 Maddison Ruther 1:12.06a SR Fife
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Emily Padgett 2:40.06a Eatonville
2. 11 Jordan Craft 2:40.25a Fife
3. 10 Peyton Hutchings 2:56.15a Eatonville
4. 11 Megan Knutsen 2:59.65a PR Fife
5. 9 Zoie Breland 2:59.84a PR Fife
6. 9 Andrea Hutchings 2:59.87a PR Eatonville
7. 10 Sierra Donaldson-Andersen 3:11.75a Eatonville
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Isabelle Snyder 5:57.20a SR Eatonville
2. 12 Emily Padgett 6:14.68a Eatonville
3. 10 Sierra Donaldson-Andersen 6:31.66a Eatonville
4. 10 Peyton Hutchings 6:42.21a Eatonville
5. 10 Jennifer Martinez-Fernandez 6:45.18a PR Fife
6. 9 Zoie Breland 6:46.05a PR Fife
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Isabelle Snyder 12:48.51a SR Eatonville
2. 9 Erin Fredrickson 13:29.00a PR Fife
3. 10 Jennifer Martinez-Fernandez 14:35.00a Fife
100m Hurdles - 33" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Audrey Madison 17.74a Eatonville
2. 12 Sierra Mercardo 18.12a Fife
3. 11 Dajonaea May 20.32a SR Fife
4. 10 Natasha Mwansa 21.60a Fife
300m Hurdles - 30" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Madeline Madison 54.02a SR Eatonville
2. 12 Audrey Madison 56.18a Eatonville
3. 11 Rebekah Ancira 56.92a Fife
4. 11 Dajonaea May 57.38a Fife
5. 12 McKenna Starkey 1:00.58a Fife
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Mica Shaviri 52.76a Fife
4x200m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Marrissa Jackson 1:55.12a Fife
2 Audrey Madison 2:05.50a Eatonville
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Natasha Henley 4:38.65a Eatonville
Shot Put - 4kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Nikki Abaglo 32-03.50 SR Fife
2. 12 Courtney Morton 31-04.50 Fife
3. 11 Samantha Swartout 30-05.50 PR Eatonville
4. 11 Shyleen Laneselota 27-07.50 SR Fife
5. 11 Kayla Elika 26-11.00 Fife
6. 11 Amaya Yukish 24-11.50 Fife
7. 12 Kaitlynn Elika 24-05.50 Fife
8. 10 Colleen Paterson 23-06.00 SR Fife
9. 12 Natasha Watkins 21-00.50 Eatonville
10. 10 Giavanni Briscoe-Talerico 19-04.00 Fife
11. 10 Anna Howes 16-09.00 PR Fife
12. 12 Savannah Haglund 16-05.50 PR Eatonville
13. 10 Kaedyn Byrd 12-10.00 PR Eatonville
Discus - 1kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Nikki Abaglo 96-06 SR Fife
2. 12 Courtney Morton 93-03 Fife
3. 12 Kaitlynn Elika 86-09 Fife
4. 11 Zayna Fairhart 85-00 SR Eatonville
5. 11 Samantha Swartout 79-11 Eatonville
6. 10 Colleen Paterson 71-05 Fife
7. 11 Shyleen Laneselota 71-03 SR Fife
8. 11 Kayla Elika 68-02 Fife
9. 9 Morgan Tilley 58-06 PR Eatonville
10. 11 Amaya Yukish 55-00 Fife
11. 12 Natasha Watkins 53-00 Eatonville
12. 10 Morgan Render 50-03 Fife
13. 10 Giavanni Briscoe-Talerico 49-06 PR Fife
14. 10 Anna Howes 43-02 Fife
Javelin - 600g Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Samantha Swartout 106-05 Eatonville
2. 12 Natasha Henley 77-08 PR Eatonville
3. 10 Kaedyn Byrd 70-10 Eatonville
4. 11 Madison Licari 69-01 Fife
5. 12 Sierra Mercardo 66-08 Fife
6. 12 Sarah Litzenberger 64-04 Eatonville
7. 11 Megan Knutsen 63-02 PR Fife
8. 12 McKenna Starkey 62-10 Fife
9. 9 Zoie Breland 60-05 PR Fife
10. 12 Kaitlynn Elika 60-01 Fife
11. 11 Taylor Kenney 56-04 Fife
12. 11 Dajonaea May 46-06 PR Fife
13. 12 Savannah Haglund 44-04 PR Eatonville
14. 9 Morgan Tilley 40-10 PR Eatonville
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Madison Licari 4-08.00 Fife
2. 11 Christina Willis 4-06.00 SR Fife
3. 11 Haley Welch 4-02.00 Fife
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Madeline Madison 8-00.00 Eatonville
2. 12 Sharon Gonzalez 6-06.00 Fife
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Madison Kenney 15-09.00 Fife
2. 12 Natasha Henley 14-11.00 SR Eatonville
3. 12 Mica Shaviri 13-09.00 Fife
4. 9 Lily Gaspaire 12-08.00 Fife
5. 11 Taylor Kenney 12-04.00 Fife
Triple Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Courtney Morton 39-09.00 PR Fife
2. 11 Christina Willis 34-08.00 PR Fife
3. 10 Jaelin Hotz 30-09.00 Eatonville
4. 12 Natasha Henley 29-06.00 SR Eatonville
5. 12 Mica Shaviri 29-01.00 PR Fife
6. 11 Haley Welch 27-10.00 Fife
7. 11 Rebekah Ancira 25-01.00 Fife